Webinar | pasjonaci inicjatyw: masowe eko-inicjatywy

Jak sprawić, by grupa dorosłych ludzi biegała po lesie w poszukiwaniu jak największej ilości śmieci? Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Pasjonaci inicjatyw”. Tym razem porozmawiamy o działaniach Stowarzyszenia Wywrotka, które jest odpowiedzialne za takie akcje jak Trashmageddon, Kajakowy Eko Patrol, warsztaty Zero Waste.


Link do wydarzenia: LINK


Jak połączyć pasje krajoznawcze z działaniami ekologicznymi? Jak zostać liderem NGO? Na te wszystkie pytania może odpowiedzieć Krzysztof Sowa ze Stowarzyszenia Wywrotka! O tym, jak projektować eko-inicjatywy, w które tak masowo angażują się mieszańcy będziemy rozmawiać już w trakcie najbliższego spotkania „Pasjonaci Inicjatyw” online.
Gościem spotkania będzie Krzysztof Sowa – aktywista, społecznik, miłośnik przyrody, sportu, odkrywania nowych miejsc oraz muzyki, a także promotor, baczny obserwator życia społecznego i wizjoner. Od 8 lat związany ze światem NGO. Założyciel i Przedstawiciel Stowarzyszenia Wywrotka, pomysłodawca oraz realizator m.in. flagowego działania organizacji jakim stał się Kajakowy Eko Patrol, nagrodzonego w konkursie Pozarządowy Szczecin oraz Zachodniopomorski Lider NGO.
Spotkanie poprowadzi Kinga Rabińska ze Stowarzyszenia „Oswajanie sztuki”, które prowadzi Środek. Śródmiejski punkt sąsiedzki.