Webinar | Inicjatywa Lokalna – 12 listopada

Walka z wirusem trwa w najlepsze. Niestety wszyscy na tym cierpimy (jedni bardziej drudzy mniej). Ważne, żeby w tym trudnym czasie mimo wielkich przeciwności starać się myśleć pozytywnie! Uszy do góry, będzie lepiej! Sektor 3 Szczecin zaprasza na kolejny webinar dot. Inicjatywy Lokalnej.

Inicjatywa lokalna to sposób na realizację nawet najmniejszych działań wokół siebie, własnego podwórka czy sąsiadów. Dzięki połączeniu środków z Gminy i pracy społecznej inicjatorów zmiany, wspólnie wypracujesz inicjatywę dla najbliższego otoczenia. Dzięki temu każdy pomysł będzie wspólnym działaniem, które zmienia najmniejsze inicjatywy w wielkie możliwości.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona idea Inicjatywy, co można realizować, kto i do kiedy może aplikować o fundusze, jak uzupełniać wniosek.

W najbliższym czasie zapraszamy:

  • 12 listopada, godzina 17.00. Maksymalnie 20 osób, nie jest wymagana kamera internetowa czy mikrofon.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Uwaga:

  • liczba miejsc ograniczona,
  • biorąc pod uwagę bieżącą sytuacje webinar może zostać odwołany w dowolnym momencie ze względu na nieprzewidziane sytuacje,
  • prosimy się upewnić, że podany adres mailowy jest prawidłowy. Na wskazane adresy zostanie wysłany link do webinaru oraz jednorazowe hasło dostępu.