Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy on-line

  • Inne

Zapraszamy do udziału w jarmarku online także organizacje pozarządowe- stowarzyszenia, fundacje, towarzystwa. Przedświąteczny okres był dla nich szansą na zdobycie dodatkowych środków poprzez m.in. udział w jarmarkach i kiermaszach. W związku z ograniczeniami wynikającymi z walką z koronawirusem w tym roku musimy zrezygnować z tego typu wydarzeń. Jednak nie możemy się poddawać, stąd nasza inicjatywa jarmarku w wersji online.

Między 4 a 6 grudnia wystartuje Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji on-line, który trwać będzie aż do 31 stycznia 2021 roku. Jest to świąteczna kontynuacja akcji wspierającej szczecińskie firmy – Szczeciński Lokalny Solidarny. Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z centrum miasta przeniesie się do sieci, gdzie w wirtualnych domkach będzie można spotkać lokalnych przedsiębiorców, rękodzielników z wyjątkowymi usługami i prezentami.

JAKA JEST IDEA JARMARKU?

Idea jarmarku to przede wszystkim pomoc szczecińskim przedsiębiorcom, rękodzielnikom i organizacjom pozarządowym. Dotrzemy do mieszkańców Szczecina z przesłaniem, aby w tym roku przygotowując się do świąt i szukając prezentów dla bliskich skorzystali z oferty lokalnych firm.

JAK TO BĘDZIE DZIAŁAĆ?

Po prostu: na stronie internetowej wirtualnego Jarmarku pojawi się mapa z domkami, które będą przyporządkowane konkretnym wystawcom. Po kliknięciu w daną ikonkę pojawią się informacje o wystawcy i jego ofercie oraz dane kontaktowe dla odwiedzającego. Jarmark prowadzony będzie na stronie internetowej pod adresem: www.jarmark.szczecin.eu (strona zostanie wkrótce uruchomiona). Co ważne- Organizator nie pośredniczy w procesie sprzedaży pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi stronę. Jarmark online ma za zadanie promować firmy, prezentować ich ofertę i przekierowywać klientów do stron lub adresów wystawców.

JAK BĘDZIE PROMOWANY JARMARK?

Działania będą wspierane wielokanałową kampanią promocyjną. Informacje dotyczące jarmarku pojawią się m.in. w formie: spotów reklamowych (na monitorach w przestrzeni miejskiej, radiu i lokalnym oddziale telewizyjnym), reklam outdoorowych, artykułów w prasie, postów w social mediach i na stronach internetowych.

KTO MOŻE ZOSTAĆ WYSTAWCĄ?

Wystawcą Jarmarku może zostać przedsiębiorca, organizacja porządku publicznego, stowarzyszenie, fundacja, których działalność zarejestrowana jest w Gminie Miasto Szczecin, oraz rękodzielnicy zamieszkali w Szczecinie.

JAK ZOSTAĆ WYSTAWCĄ JARMARKU?

Nic trudnego! Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć pod linkiem i kliknąć „wyślij”. W bocznych zakładkach znajdą się informacje na temat jarmarku oraz regulamin, z którym należy się zapoznać przed wysłaniem zgłoszenia.

Udział w jarmarku jest bezpłatny i dobrowolny. Organizator przyjmuje zgłoszenia Wystawców od 20 listopada do 20 grudnia 2020 r.