Debata online: Wolontariat – dobra zabawa czy inwestycja w siebie?

  • Organizacje pozarządowe

Wydarzenie skierowane jest do osób, które w wolontariacie już działają, ale również do tych wszystkich, którzy mają wątpliwości, poszukują wolontariatu dla siebie. A także tych osób, które chciałyby wiedzieć więcej o wolontariacie.

A rozmawiać będą:

Marcin Chruśliński – student gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Szczecińskim, urodzony Szczecinianin, od 16. roku życia zaangażowany w społeczną działalność miejską, aktywista klimatyczny i ekologiczny, miłośnik Szczecina i regionu, o swojej miejskiej aktywności opowiada na swoim blogu „Marcin.o.miescie”.

Sławomir Muzioł – członek i jeden z założycieli Stowarzyszenia POLITES, trener specjalizujący się w zagadnieniach przywództwa, zarządzania projektem, skutecznej komunikacji, budowania zespołu i kreatywności, przedsiębiorczości i coachingiem jako narzędziem pracy zmłodymi ludźmi, nauczyciel języka angielskiego w V Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.Łukasz Jaszczyk – działa w Stowarzyszeniu Denkmal Pomorze, którego jest współzałożycielem. Porusza się w przestrzeni ochrony zabytków – głównie dawnych nekropolii i pomników. Dodatkowa działalność to praca genealogiczna, w której stara się dotrzeć do rodzin osób, których wspomniane wyżej inicjatywy dotyczą. Poznaje ich historie, jeśli to możliwe zwraca osobiste pamiątki odnalezione podczas prac.

Martyna Konstowicz – absolwentka Klasy o profilu wolontariackim w Szkole Podstawowej nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie, aktualnie uczy się w szkole średniej oraz jest wolontariuszką – najmłodszą trenerką w Zespole Regionalnego Centrum Wolontariatu w Szczecinie, prowadzącą warsztaty o wolontariacie w szkołach w Szczecinie i regionie

Emilia Dąbrowska– wolontariuszka w Programie Starszy Brat Starsza Siostra,Debata odbędzie we czwartek 2 grudnia o godz. 16:00 na platformie internetowej ZOOM.

Zainteresowanych udziałem, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/csUw1TYWSVmUofw89

Na adresy e-mail podane w formularzu prześlemy link do wydarzenia na platformie internetowej.

#KorpusSolidarności Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego w Polsce – Korpus Solidarności,
#PomorzePomoże #WypróbujWolontariat #WolontariatwSzczecinie