• Organizacje pozarządowe

Czy jesteście ZŁOTĄ WSPÓLNOTĄ? Z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada, który w tym roku wypada 25 maja, ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza mieszkańców osiedli: Centrum, Śródmieście-Zachód i Turzyn do udziału w konkursie „Złota wspólnota”. Jeśli masz super Sąsiadki i Sąsiadów, koniecznie przeczytaj!

Zwycięzcy będą mogli zdecydować, na jakie działanie na ich podwórku przeznaczymy 2000 zł. Mogą to być zielone nasadzenia, postawienie ławki czy osiedlowej biblioteczki, prywatny pokaz filmu czy warsztaty dla młodszych i starszych.

To Wy decydujecie, my finansujemy! Jeśli masz super Sąsiadki i Sąsiadów, lubicie się, może już coś wspólnie zrobiliście na własnym podwórku czy klatce schodowej, zgłoś Was do konkursu „Złota wspólnota”!

Zapraszamy mieszkańców osiedli Centrum, Śródmieście-Zachód i Turzyn. Zwycięzcy wspólnie zdecydują, na jakie działanie na ich podwórku przeznaczone zostanie 2000 zł. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja 2021. Szczegóły, formularz zgłoszeniowy i regulamin na www.srodek.szczecin.pl/zlota-wspolnota

Pytania? Prosimy o mail na: kontakt@srodek.szczecin.pl. Ogłoszenie wyników już 25 maja 2021. . . .

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”, prowadzące ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Konkurs finansowany jest przy wsparciu ze środków Gminy Miasto Szczecin. Patronat medialny: wszczecinie.pl