• Organizacje pozarządowe

Tym razem Fundacja Kamienica1 ze Szczecina realizuje projekt zachęcający do nowej aktywności fizycznej!

W ramach projektu zaplanowaliśmy 4 spotkania “Zagraj w Roundnet!” i turniej o charakterze rekreacyjnym skierowany głównie do osób stawiających swoje pierwsze kroki w roundnet. Turniej odbędzie się w formule otwartej tzn. będą mogły rywalizować 2-osobowe zespoły męskie, żeńskie i mieszane – mówi zwycięzca Pierwszych Halowych Mistrzostw Polski Roundnet – Marek Szymański. Więcej o zasadach gry roundnet: Co to jest roundnet?

Czerwiec 2021 to miesiąc z roundnet. Spotkania zaplanowane są na 4 pierwsze środy czerwca, czyli 02.06, 09.06, 16.06, 23.06 od godziny 17:00 na Jasnych Błoniach. Zainteresowanym polecam zapisać się do grupy Roundnet Szczecin na Facebooku – ponieważ, w razie złych warunków pogodowych, to właśnie tam będziemy informować o wszelkich zmianach, jak np. przełożenie spotkania ze środy na inny dzień tygodnia – kontynuuje Marek Szymański. Link do grupy: Roundnet Szczecin

Podczas bezpłatnych spotkań będę tłumaczył podstawowe zasady gry, tak aby osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z roundnet mogła w pełni cieszyć się nowo poznaną aktywnością. Gwarantuję, że nie jest to trudne! Turniej natomiast planujemy zorganizować w ostatni weekend czerwca tak, aby możliwie jak najwięcej drużyn mogło w nim wziąć udział, rywalizując o najwyższe miejsca. Miejsca na podium zostaną nagrodzone, a najlepsza drużyna otrzyma zestaw do gry roundnet! – dodaje Marek Szymański.

Link do wydarzenia na Facebook: Zagraj w roundnet!

Roundnet to również dyscyplina sportowa i obecnie w Polsce odbywa się cykl 4 turniejów ROUNDNET POLAND TOUR 2021, którego współorganizatorem jest również Fundacja Kamienica1.

Link do wydarzenia na Facebook: ROUNDNET POLAND TOUR 2021

Turniej w Szczecinie będzie jednocześnie 2 edycją Mistrzostw Polski w roundnet na świeżym powietrzu!

Regulamin i więcej szczegółów na stronie: https://kamienica1.pl/zagraj-w-roundnet-nowa-forma-rekreacji/