Wnioskaton w INKU ONLINE

  • Organizacje pozarządowe

Zbliża się koniec roku, co dla organizacji pozarządowych oznacza otwarcie sezonu na pisanie projektów. To właściwy czas, aby zaplanować działania na przyszły rok. Mamy świadomość, że sztuka pisania projektów może być trudna, zwłaszcza dla początkujących. Z myślą o nich, a także tych bardziej doświadczonych, oferujemy swoją pomoc.

Naszą ofertę w szczególności kierujemy do tych osób, grup nieformalnych i organizacji, którzy poważnie myślą o realizacji własnych przedsięwzięć na terenie miasta Szczecin w przyszłym roku.

W dniu 26 listopada 2020 r. w godzinach od 15:30 do 18:30 odbędzie się WNIOSKATON ONLINE na platformie Zoom Meetings. W wirtualnym pokoju czekać będzie na Was dr Monika Klein – ekspert w pisaniu wniosków, doktor nauk ekonomicznych, członek Association of Project Managers z Wielkiej Brytanii. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE 2 Practitioner oraz Scrum Master, kierownik projektów o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Specjalizuje się w ekonomii sektora kreatywnego, jego wpływie na rozwój regionalny oraz modelach biznesowych sektora kreatywnego i kulturalnego. Wie prawie wszystko o zarządzaniu projektami i projektowaniu usług na poziomie mikroekonomicznym. Jednocześnie jest prezesem Media Dizajn i dyrektorem Szczecińskiego Inkubatora Kultury.

W godzinach od 15:30 do 18:30 dostępny będzie dla Was Jan Karpierz – dyrektor Fundacji Sektor 3, przedstawiciel Fundacji Sektor 3 w Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej, pracownik CWOP Sektor 3. Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Organizacje pozarządowe poznał od strony członka, wolontariusza, koordynatora działań własnych oraz wielu projektów realizowanych m.in. ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Na co dzień wspiera szczecińskie organizacje w dziedzinach: alternatywne źródła finansowania organizacji (zbiórki publiczne, sponsoring i pozyskiwanie funduszy), działania marketingowe i public relations, wykorzystanie nowoczesnych technologii w organizacji.

W godzinach od 15:30 do 17:00 będzie dla Was dostępna przedstawicielka Biura Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Szczecin z którą będziecie mogli omówić nowe oferty do składania wniosków w UM Szczecin oraz zapytać m.in o elektroniczny generator wniosków Witkac.

Wspólnie z nimi będziecie mogli skonsultować lub dopracować oferty do konkretnych konkursów i naborów.  Nasi eksperci oferować będą swoje know-how w zakresie pisania ofert projektów na następujące konkursy: tzw. mała dotacja do 10 tys. zł i inne dotacje (UM Szczecin). Spotkanie daje Wam również możliwość skonsultowania nowej oferty pisania wniosków, bądź dobrze wszystkim znanych Mikrodotacji (Sektor 3), Mikrograntów (Media Dizajn), wniosków z programu Interreg i innych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/…/1fh…/edit

Im dokładniej opiszecie swoją inicjatywę (tzn. co? po co? dla kogo? gdzie? kiedy? kto? jak? i za ile?) tym lepiej będziemy mogli Wam pomóc. Jeśli macie pytanie zapiszcie je, aby nasi eksperci mogli na nie odpowiedzieć.

🟩CO: Wnioskaton w INKU ONLINE
🟩GDZIE: Platforma Zoom Meetings
🟩KIEDY: 26.11.2020 r. | godz. 15:30-18:30
🟩ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie Media Dizajn, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Urząd Miasta Szczecin
🟩PARTNERZY: Fundacja Sektor 3