Konsultacje społeczne dotyczące zmian systemu parkowania w Szczecinie

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zmian systemu parkowania w Szczecinie! Konsultacje trwają od 14 lipca 2020 r. do dnia 13 sierpnia 2020 r.

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem z konsultacji społecznych dotyczących zmian systemu parkowania w Szczecinie.

Propozycje zmian w systemie parkowania w Szczecinie – link do mapy znajduje się TUTAJ. Dodatkowo materiał omawiający propozycje zmian znajdą Państwo w załączeniu, podobnie jak formularz konsultacyjny, w którym można nadsyłać uwagi i opinie.

Wypełniony formularz konsultacyjny należy odesłać do Urzędu Miasta Szczecin w jeden, wybrany przez siebie sposób:

  • elektroniczne na adres: parkowanie@niol.szczecin.pl,
  • tradycyjną pocztą na adres: Urząd Miasta Szczecin, Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin,
  • wrzucając do urny na dokumenty znajdującej się w przedsionku przed salą Sesyjną Urzędu Miasta (lewe skrzydło, dawna siedziba Filharmonii im. M. Karłowicza), przy Placu Armii Krajowej 1 w Szczecinie lub przy wejściu do Filii Urzędu na Prawobrzeżu, ul. Rydla 39-40, 70-783 Szczecin.

W środę, 22 lipca o godz. 17:00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne w formie wirtualnej. Mieszkańcy chcący wziąć udział w spotkaniu muszą zarejestrować się pod linkiem: https://umszczecin.clickmeeting.com/konsultacjespp. Przy rejestracji konieczne będzie podanie imienia oraz adresu e-mail.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach!

Dla tych z mieszkańców, którzy nie będą chcieli zabrać głosu w czasie konsultacji, dostępna będzie transmisja spotkania w serwisie YouTube.